Foreldrepermisjon

Daglig leder er i foreldrepermisjon fra 4. juni til 7. juli. Se oversikt over klubbens kontaktpersoner her. 

2021-06-04
eik-tonsberg

Styreleder FK Eik Tønsberg AIL: Olav Bolseth - olav.bolseth@nli.no 

Styreleder FK Eik Tønsberg 871: Runar Danielsen - leder@fkeiktonsberg.no 

 

Sportslig AIL: Jan Eddie Hansen - janeddie@fkeiktonsberg.no 

Sportslig 871: Kent Karlsen - sportsligleder@fkeiktonsberg.no

Sportslig damelag: Espen Solemdal - eikdamer@gmail.com 

 

FIKS (overganger, lagspåmelding og dommerregninger): Agnar Svendsen - agnar.svendsen@outlook.com

Baneansvarlig (baneoppsett trening og kamper): bane@fkeiktonsberg.no 

Marked og sponsor: Nick Sandberg - nick@kuba.no 

 

Barn og Ungdom:

Leder ungdom: Kristine Midtlyng Brattbakk - kristine.midtlyng.brattbakk@nav.no 

Leder barn: Pål Egeland - pbe@sagawelco.no 

Økonomikoordinator (tr.avgift, lagskasse, Rubic): Morten Adolfsen - morado@online.no 

Materialforvalter: Kristin Lundsør - kristin@lundsor.com 

Dommeransvarlig: Nicolay Skovly - nicolays1975@gmail.com 

Kalender

Oktober
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket