Catharina2016 2016-08-08 11:23:06

Lagledelse G08

Årgangsleder

   

Øystein Olsen

 Tlf ; 915 38 006

Gutter08eik@outlook.com

 

 

 

Trener Eik Sort

Henning Jordet

 henning.jordet@hotmail.com

Trener Eik Sort

Atle Kirkevold

atlek81@hotmail.com

Lagleder Eik Sort

Trine Bekke Hansen

tribeha@gmail.com

 

 

 

Trener Eik Hvitt

Mattis Bordin

mattis@bording.no

Trener Eik Hvitt

Sturla Larsen

sturla_larsen@hotmail.com

Lagleder Eik Hvitt

Taran Buran Nærdal

Taranburan@gmail.com

Lagleder Eik Blått            Trine Tornvig Knudsen                Trylle-trine@Hotmail.com

 

 

Trener på Blått lag variere litt i mellom de respektive trenere
på Sort og Hvitt lag.

Kalender

April
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Aktiviteter

21.04.2018
90 års markering | Klubbens dag

12:00 - 15:00

Eik banen | Eik hallen

21.04.2018
Fest for tillitsvalgte | 90 års markering

19:00 - 23:00

Eik samfunnshallen

28.04.2018
Eat Move Sleep cup

08:00 - 20:00

Eik banen

25.06.2018
Tine fotballskole Eik

08:00 - 16:00

Eik banen